اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

درباره ما

مرکز جامع طب فیزیکی و توانبخشی نشاط در زمستان سال ۹۶ با هدف ارائه خدمت به بیماران استان البرز در فضایی بالغ بر ۴۵۰ مترمربع افتتاح گردید. این مرکز با ارائه خدمات در زمینه بیماری های اسکلتی-عضلانی و توانبخشی بیماری های نورولوژیک همچون سکته مغزی و ام اس و … و با فعالیت پزشکان متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و نیز بخش های فیزیوتراپی، کاردرمانی و گفتاردرمانی شروع به فعالیت کرد. در مدت کمتر از چهار سال، این مرکز توانست به جایگاه ویژه ای در ارائه خدمات پزشکی به هموطنان گرامی به خصوص ساکنین شهر فردیس دست یابد، تا جائیکه نیاز به گسترش این مجموعه بیش از پیش احساس میشد. در زمستان سال ۱۴۰۰ مرکز جامع توانبخشی نشاط به ساختمان جدید با فضایی به وسعت ۱۵۰۰ مترمربع منتقل شد، تا شهر فردیس و استان البرز میزبان بزرگترین مرکز جامع طب فیزیکی و توانبخشی کشور باشد. مرکز جامع طب فیزیکی و توانبخشی نشاط با دارا بودن بیش از ۳۰ کابین فیزیوتراپی، عنوان بزرگترین و مجهزترین فیزیوتراپی کشور را نیز به خود اختصاص داده است.

پزشکان متخصص

تشخیص، تعیین مراحل درمانی و پیگیری بیماران مراجعه کننده به کلینیک نشاط توسط تیم پزشکی این مجموعه صورت می پذیرد. حضور متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی، مغز و اعصاب، ارتوپدی، روانپزشکی، پزشکی ورزشی، طب سالمندی و فلوشیپ ستون فقرات در کنار یکدیگر، کاملترین تیم پزشکی، جهت ارائه خدمات توانبخشی به بیماران را در کلینیک نشاط فراهم آورده است.

فیزیوتراپی

فیزیوتراپی نشاط با دارا بودن ۳۰ کابین فیزیوتراپی و نیز تجهیزات پیشرفته از جمله لیزر پرتوان، شاک ویو، مگنت، تکار، بیوفیدبک، CPM زانو و شانه و مهمتر از آن فیزیوتراپیست های حرفه ای بی شک یکی بزرگترین و مجهزترین، فیزیوتراپی های کشور است.

کاردرمانی

کاردرمانی یکی از ارکان اصلی توانبخشی است و کاردرمانی کلینیک نشاط با فضا و تجهیزات مناسب و نیز کاردرمانگرهای مجرب، یکی دیگر از حلقه های زنجیره ارائه خدمات به بیماران نیازمند توانبخشی و کاردرمانی جسمی و ذهنی را تکمیل نموده است.

گفتار درمانی

بسیاری از بیماری های نورولوژیک از قبیل سکته و آسیب های مغزی و ام اس و … بر روی کلام و مهارتهای ارتباطی بیماران و نیز بلع اثر سو می گذارد؛ بخش گفتاردرمانی کلینیک نشاط، علاوه بر ارائه خدمات در بیماری های فوق در زمینه اوتیسم و مهارت های یادگیری نیز فعال است و آماده ارائه خدمات به مراجعین در تمامی سنین می باشد.

ارتوپدی فنی

بخش ارتوپدی فنی، با تجهیزات پیشرفته از قبیل اسکن دینامیک کف پا و نیز اسکن پوسچر در تشخیص بسیاری از اختلالات از جمله بدراستایی اندام و ستون فقرات و نیز کف پای صاف به کمک متخصصین کلینیک آمده است؛ همچنین بخش ارتوپدی فنی بعد از تشخیص نیز با ساخت انواع ارتز و پروتز و کفش و کفی و … با هدف حصول بهترین نتیجه درمانی به ارائه خدمت به بیماران می پردازد.

ماساژ

ماساژ سوئدی، ماساژ درناژ لنفاوی در درمان لنف ادم، ماساژ بافت عمیق، ماساژ و آزادسازی نقاط ماشه ای (تریگر پوینت)